Nowe kanały sprzedaży

Nie ma wątpliwości, że dzisiaj handel w sieci wygląda już zupełnie inaczej, niż jeszcze kilka lat temu. Wszystko przez powstanie i rozwój nowych kanałów sprzedaży. Dzisiaj bowiem trudno poradzić sobie ze sprzedażą internetową nie będąc obecnym na portalach aukcyjnych, ogłoszeniowych, czy społecznościowych.

Do czego to potrzebne?

Dlaczego właściwie sklep internetowy powinien wystawiać produkty które ma w ofercie na portalach ogłoszeniowych lub aukcyjnych? Rzecz w tym, że to właśnie tam klienci najczęściej poszukują interesujących ich produktów. Dopiero w drugiej kolejności wchodzą na strony konkretnych sklepów. Poza tym, wystawienie produktu na takim portalu to całkiem dobry sposób na tanią reklamę. Można bowiem liczyć na to, że jeśli kogoś zainteresuje dany produkt, to zostanie przez niego odwiedzona strona internetowa danego sklepu i kupi coś jeszcze.

Portale społecznościowe mają podobną funkcję jak portale ogłoszeniowe, jednak mają też inne zadania. W tym przypadku ważne jest również to, że można bezpośrednio rozmawiać z obecnymi oraz przyszłymi klientami. Więcej: https://pageandshop.pl/web/page/website